Solidworks Kurslarımız Hakkında

Solidworks programı, özellikle makine modelleri oluşturmak için kullanılmaktadır. Kurslarımızda, bir modelin parçasının oluşturulması, monte edilmesi, yük ve basınç analizlerine tabi tutulması, hareket verilerek simulasyon ile çalıştırılması ve teknik resim olarak çıktısının alınması gösterilmektedir.

Program, Autocad programı ile hiç bir arayüz benzerliği göstermemektedir. Parçalar direk 3 boyutlu olarak oluşturulmaktadır. Autocad programı ile benzerliği yalnızca komut isim ve görevlerindeki benzerlik ile sınırlıdır. Autocad programı, sanayide en çok tercih edilen programlardan biri olduğu için, Autocad temel bilgisi iş hayatında faydalı olacaktır fakat Solidworks programını öğrenmeniz için şart değildir.

Solidworks programının Türkçe olarak kullanılabilmesi, öğrenmeyi hızlandırmakta, eskiden öğrenmek için harcanan zamana ihtiyaç duyulmamaktadır.

Eğitim yerleri: İstanbul Makrobim Bilgisayar Kursu / Konya Makrobim Bilgisayar Kursu

 Kurs Süresi:  30 Saat

Solidworks kursunu bitirdikten sonra yapabilecekleriniz: Bu eğitimi tamamlayan kursiyerlerimiz, mesleğe yönelik karşılaştıkları uygulamaları kolaylıkla çizebilecek duruma geleceklerdir.

Grup İndirimleri: Arkadaşlarınız ile birlikte katılarak, size özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Solidworks Dersi

Kurs kampanya ve indirim fırsatlarından anında haberdar olmak için Makrobim Facebook sayfamızı takip ediniz.