/3ds max dersleri
3ds max dersleri2018-10-13T17:28:30+00:00

3DS MAX Kursumuz hakkında

3ds Max Kursu  mimarların, tasarımcıların ve görselleştirme uzmanlarının, yaratıcı fikirlerini keşfetmelerini, doğrulamalarını ve ifade etmelerini sağlayarak  iş akışına katkıda bulunur.

Eğer bir tasarım şirketinde çalışıyorsanız veya çalışmak istiyorsanız, Makrobim Bilgisayar 3ds max kursu ile yeni tekniklerden faydalanarak, uygulama çalışmalarınızı  geliştirebilirsiniz.

3ds max istanbul ve Konya gruplarımızda, 3 boyutlu modellemeyi, malzeme kaplamayı, ışıklandırmayı ve render resim çıktısı almayı öğrenebilirsiniz.

Kurs Süresi: 60 saat

3d studio max kursunu bitirdikten sonra yapabilecekleriniz: Bu eğitimi tamamlayan öğrencilerimiz, 3d studio max programında 3 boyutlu modelleri çizebilecek, kaplama ve ışıklandırma özelliklerini kullanarak sahne oluşturabileceklerdir.

Grup İndirimleri: Arkadaşlarınız ile birlikte katılarak, size özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

3ds Max Kursu ile birlikte verilen programlar: Vray, Photoshop

Tel: (216) 565 56 46 

Tel: (332) 352 07 77

3d Max Kursu

3ds max kursu, vray ve photoshop eğitimlerini de kapsamaktadır. 3d max kursu, öğretme garantilidir. 3d max kursu, sonunda sertifika verilmektedir. 3d max kursu, az kişilik sınıflardan oluşmaktadır. 3d max kursu göztepe kadıköyde verilmektedir. 3ds max kursu, modelleme, ışıklandırma, malzeme atama, render ayarları ve daha fazlasını kapsar. 
3d max kursunu kaliteli bir kurs olan Makrobim Bilgisayar Kursu’ndan alın. 3d max kursu, 36 yıllık tecrübesi, kadrolu öğretmenleri ile Makrobim Bilgisayar kursunda verilmektedir. 3d max kursu, mimari görselleştirmeye yöneliktir. 3d max kursu, istanbul kadıköyde verilmektedir. 3d max kursu, iç mekan ve dış mekan tasarımlarını kapsamaktadır. 3d max kursunda, Autocad ortamında çizilmiş çizimlerinizi aktararak, 3 boyutlu hale dönüştürebilirsiniz. 3ds max kursu, profesyonel olarak makrobim bilgisayar kursunda kısa zamanda öğretilmektedir.
3ds max kursu

Kurs kampanya ve indirim fırsatlarından anında haberdar olmak için Makrobim Facebook sayfamızı takip ediniz.