MEB Onaylı İşletmenlik Sertifikası

İşletmenlik programlarını, etkili bir şekilde kısa sürede öğrenerek MEB onaylı işletmenlik sertifikanızı, bilgisayar işletmenlik kursumuzda öğrenim garantisi ile hemen alabilirsiniz. Bilgisayar işletmenlik sınavı örnek soru bankası yenilendi. İşletmenlik sertifika sınavında, Word, Excel, PowerPoint ve Outlook konularından soru sorulmaktadır. Örnek soru bankasına bu sayfadan ulaşabilir, indirme bağlantısına tıklayarak kendinizi test edebilirsiniz. Kendinize yatırım yapın.

MEB onaylı işletmenlik sertifikası

Microsoft Office Kursu

Word, Excel, Powerpoint programlarını öğrenerek MEB onaylı işletmenlik sertifikasına sahip olabilirsiniz.

İşletmenlik Kursu

Daha hızlı, daha akıllıca ve daha etkili şekilde belge oluşturabilir ve belgeleri mükemmelleştirebilir duruma gelebilirsiniz. Ne kadar iyi bilirseniz, o kadar iyi yaparsınız.

İşletmenlik Kursu

Tablolar, formüller, grafikler, biçimledirmeler ve daha fazlası ile Excel’i profesyonel kullanabilirsiniz.

Dilerseniz ileri Excel eğitimlerimiz de inceleyebilirsiniz.

İşletmenlik Kursu

Alışılmamış sunular oluşturma, ses ve videoları düzenleyerek sunuya ekleme, soluklaştırma ve biçimlendirme efektleri vererek sunularınıza profesyonel multimedia deneyimi katabilirsiniz.

Ücretsiz işletmenlik excel word ve powerpoint eğitim videolarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

MEB Onaylı Sertifika Sınavı

Sınav Tarihi 30/09/2023
MEB onaylı Konya İşletmenlik sınavına kalan zaman
0
0
0
Weeks
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

MEB ONAYLI BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ SORU BANKASI

Word – Excel – Powerpoint – Outlook

MEB onaylı bilgisayar işletmenliği soru bankası yenilendi. Güncel örnek soru bankasını aşağıda yer alan bağlantıdan indirebilirsiniz.

Örnek bilgisayar işletmenliği test soru bankasında, Word test soruları, Excel test soruları, Powerpoint test soruları, Outlook test soruları yer almaktadır.

Örnek test soru bankasına ait cevap anahtarı, her testin sonunda yer almaktadır. Bilgisayar işletmenlik sınavı, test ve uygulama sınavından oluşmaktadır. Test soruları, Word, Excel, Powerpoint ve Outlook konularından çıkmaktadır.

Bilgisayar işletmenliği sertifika sınavına katılan kişiler, test sınavından ve uygulama sınavından en az 50 puan almak zorundadır. Her iki sınavdan da 50 puan alan katılımcılar, MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikalarını en geç 1 hafta içerisinde kurumumuzdan alabilirler. Sertifikada kurs süresinin 160 saat olduğunu gösteren alan mevcuttur.

Bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olabilmek için bilgisayar işletmenliği test sınavına çalışmalısınız. Sınav içeriğinde yer alan örnek Word, Excel, Powerpoint ve Outlook soruları ile kendinizi deneyebilir, bilmediğiniz konulara çalışabilir, yüksek not alarak sertifika alabilirsiniz.

Bilgisayar İşletmeliği Sertifika sınavı için güncel düzenlemelere göre 2022 yılında hazırlanmış  örnek soru bankasını, aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Başarılar dileriz.

MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifika sınavına katılmak ve sertifika almak için bizimle iletişime geçebileceğiniz telefon numaralarımız;

Makrobim Bilgisayar Kursu

Tel: 332 352 14 94

Tel: 332 – 352 07 77

MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Test Soru Bankası

Word – Excel – Powerpoınt – Outlook

MEB Logo
bilgisayar kurs fiyatları, bilgisayar kursu en ucuz, bilgisayar kursu kampanya, işletmenlik kursu , excel kursu, kurumsal eğitimler, word kursu, ms office kursu , ms office kursu , meb onaylı bilgisayar kursu , makrobim konya, en iyi bilgisayar kursu, en iyi bilgisayar kursu , bilgisayar  eğitimi, sertifika eğitimi, öğretme garantili kursu, MEB onaylı sertifika,
uygun fiyat, en iyi kurs, en ucuz fiyat, en ucuz bilgisayar kursu, bilgisayar kursu, temel bilgisayar kursu, temel bilgisayar eğitimi eğitimi, iş eğitimi, bilgisayar kurs eğitimi, office eğitimi, Photoshop eğitimi, Önmuhasebe eğitimi, autocad 2boyut, Autocad kursu , 3ds max kursu , 3ds max kursu online, bilgisayar kursu online, bilgisayar kursu online, bilgisayar kursu online, makrobim türkiye, yüz yüze kurs,  autocad kursu, mesleki kurs en uygun fiyat, sertifika  fiyat, makrobim, meslek edindirme kursları , özel öğretim kursu konya, bilgisayar kursu konya, MEB onaylı işletmenlik sertifikası, meb onaylı bilgisayar sertifikası konya, konya bilgisayar sertifikası, konya meb onaylı kurs, konya meb onaylı sertifika, meb onaylı bilgisayar sertifikası konya, bilgisayar işletmenlik kursu meb onaylı bilgisayar sertifikası