Biz Kimiz

Makrobim Bilgisayar, 1982 yılında bilgi teknolojileri  alanında  eğitim ve satış  hizmetleri  vermek  ve bilişim sektörünün gelişmesine katkı sağlamak üzere  kuruldu.  Merkezi Konya’da bulunan firmamız, yüz yüze ve uzaktan eğitimler düzenlemektedir. Deneyimli uzman kadromuz, öğretme garantili eğitimlerimiz ve 40 yılı aşkın deneyimimiz ile  kurumsal ve bireysel eğitimler vererek gelişen bilgi teknolojileri sektörüne yetişmiş insan gücü sağlamaktayız.

Şirket Misyonumuz

Kurumsal ve bireysel eğitimler vererek bilişim sektörüne ve sanayiye kalifiye personel yetiştirmeye devam etmek bu şekilde ülkemizin gelişmesine katkı sağlamak ve müşterilerin, üreticilerin ve çalışanların memnuniyetini sürekli kılmak

Vizyonumuz

Bilişim alanında sürekli gelişen teknolojileri daima yakından takip ederek, en güncel bilgiyi en etkin şekilde aktarmaya devam etmek. Bilişim eğitimi alanında her zaman öncü olmak.  

Yaratıcı Fikirler Akademisi

Makrobim Bilgisayar, nitelikli iş gücüne katkı sağlamak, açık kaynak proje bilgilerini paylaşmak, üretici firmaların gelişmesine yardımcı olmak, katma değeri yüksek iş gücü üretilmesine fayda sağlamak, sanayi ve bilişim ortaklığını güçlendirmek için Makrobim TV kanalı üzerinden Yaratıcı Fikirler Akademisi isimli sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmektedir.

Makrobim TV
Loading the next set of instagram posts...

Makrobim Bilgisayar Kursu, Office programları, İleri Excel, Autocad, 3ds Max, Vray, Photoshop, bilgisayarlı muhasebe gibi mesleki eğitimler vermektedir.

BİZE ULAŞIN

Makrobim Bilgisayar İletişim 03323521494

Hakkımızda Makrobim Bilgisayar kursu konya

Hakkımızda Makrobim Bilgisayar, Makrobim Bilgisayar Kursu Konya örnek olarak en iyi ve en uygun fiyatla ileri excel eğitimleri vermektedir. Konya’da eğitim garantili office programları öğretilmektedir. İleri excel kurslarımız her ay başlamaktadır. Bu kurs içeriğinde, vlookup, düşeyara, pivot, tablo oluşturma, formüller, iç içe fonksiyonlar, grafikler gösterilmektedir.
En eski ve en iyi bilgisayar kursu olan Makrobim Bilgisayar da ileri excel kursu MEB onaylı sertifika verilmektedir. Öğretme garantili olan ileri excel eğitimlerimizi kaçırmayın. İleri excel eğitimlerimiz konya da , temel, orta ve ileri seviye ecel eğitimini kapsar. Videolu ders anlatımı ileri excel kursu Konya da çekilmiştir.Makrobim Bilgisayar Kursu eğitimlerimiz uygulamalıdır. İleri excel kursu konya bölgesindedir. ileri excel kursu online olarak verilmektedir, az kişilik sınıflardan oluşmaktadır. 
İleri excel kursu sonunda, MEB onaylı sertifika Konya da verilmektedir. İleri excel kursuna kayıt olmak için Makrobim Bilgisayar Kursu Konya yı arayın. İleri excel kursu ve daha fazlası Makrobim Bilgisayar Kursunda. Excel Kursu Makrobim den alınır.