Size özel Eğitimlerimiz

Makrobim Bilgisayar ihtiyacınız olan müfredatı belirleyerek gerekli mesleki deneyimi kazanmanıza yardımcı olur.

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz ders saat ücretli veya paket  ücretli olarak değişmektedir.

makrobim logo

Uygun Fiyat Garantisi

Eğitimlerimizin tamamı,  öğretme garantilidir.

Eğer iş arıyorsanız ve kendiniz için bir yenilik düşünüyorsanız, bilgisayarlı ön muhasebe öğrenerek, iş bulma potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Tasarım ve çizim konularında başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız, iç mimarlık alanında çalışanlara yönelik iç mekan tasarımlarında kullanılan 3ds max programını öğrenebilirsiniz.

Sanayide sac kesim işleri veya mobilya kesim işleri ile uğraşıyorsanız, Autocad programı öğrenmeyi tercih edebilirsiniz.

Mesleki yeterliliğinizi bilgisayar programları ile güncellemek, son versiyonları öğrenerek eksiklerinizi gidermeyi de tercih edebilirsiniz.

Eksiğiniz olduğunu düşündüğünüz veya bildiğiniz programlarda versiyon değişikliğine bağlı sıkıntılar yaşıyorsanız, size özel eğitimlerimizi tercih edebilirsiniz.

Kurumsal ve bireysel eğitimler vererek bilişim sektörüne ve sanayiye kalifiye personel yetiştirmeye devam etmek bu şekilde ülkemizin gelişmesine katkı sağlamak ve müşterilerin, üreticilerin ve çalışanların memnuniyetini sürekli kılmak
Bilgi teknolojileri alanında bir numaralı firma olmak

Makrobim Bilgisayar, 1982 yılında bilgi teknolojileri  alanında  eğitim ve satış  hizmetleri  vermek  ve bilişim sektörünün gelişmesine katkı sağlamak üzere  kuruldu.  Merkezi Konya’da bulunan firmamız 2012 yılında İstanbul şubesini de artan istek ve talep doğrultusunda  faaliyete geçirmiştir. 2021 yılında online eğitim seçenekleri ile hızlı büyümesine devam etmiş, tüm Türkiye’ye eğitim vermeye başlamıştır.  Deneyimli uzman kadromuz, öğretme garantili eğitimlerimiz ve 35 yıllık deneyimimiz ile  kurumsal ve bireysel eğitimler vererek gelişen bilgi teknolojileri sektörüne yetişmiş insan gücü sağlamaktayız.

Özel bilgisayar dersleri Konya da bulunan kursumuzda birebir eğitim şeklindedir

Özel derslerimiz kısa zamanda çok şey öğrenmek isteyenler içindir.

  • Pratik bilgilerde eksiklerinizin olduğunu mu düşünüyorsunuz
  • Bilgisayar başında çok zaman mı harcıyorsunuz
  • Program sürümleri hızla değişiyor ve adapte olamıyor musunuz
  • Kısa zamanda çok iş mi üretmek istiyorsunuz
  • İhtiyaçlarınıza yönelik birebir eğitimlere mi gereksiniminiz var
  • Takıldığınızda arayıp destek alabileceğiniz bir yere mi ihtiyaç duyuyorsunuz

ozel ders

Katılımcı Yorumları

Eğitimlerimizden faydalanan bazı öğrencilerimizin yorumlarını burada bulabilirsiniz

Profesyonel aynı zaman da ilgili ve sevecen bir eğitmen olan Ahu hanımla kurs vesilesi ile tanıştık, iyiki kızımın okulu sizlere yakınmış da, sizi seçmek zorunda kalmışım. Şimdi biliyorum ki, çok iyi bir tercih olmuş. Çok teşekkür ederim, kısa bir sürede almam gereken bilgileri Kalıcı olarak öğrettiğiniz için. Çok memnun kaldım. Bu dalda eğitim almak isteyenlere, Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Elif Ertan Taşkın, Makrobim Bilgisayar
Eğitmenler mükemmel… Bu kadar güzel anlatan ve öğreten hoca görmedim. Kursa katıldınızmı öğrenememe şansınız yok… Makrobim’e fedakar idealist eğitimcilerine
teşekkür ederiz… Yolunuz açık olsun…
Hasan Küçükaşcı, Makrobim Bilgisayar
Makrobim Bilgisayar Kursunda çizim kurslarına katıldım. Görsel tasarımlar yaparak, hayal ettiklerimi çizebilir hale geldim. Eksiklerimi tamamladığım için çok mutluyum. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum
Deniz, Makrobim Bilgisayar
İletişim Bilgileri

Birlikte Daha İyiye

Eğitimlerimiz öğretme garantilidir.
İletişim Bilgileri

Özel bilgisayar dersi Konya kursumuz haricinde eğitici videolarımız ile bilgilerinizi sürekli güncel tutmak için Makrobim Bilgisayar Youtube kanalımızı takip edebilirsiniz.

Özel Bilgisayar dersi Konya Autocad , 3ds Max , İşletmenlik , Muhasebe , Solidworks , Photoshop ve Vray kurlarımızdan oluşmaktadır.