Makrobim Bilgisayar Online Eğitimler

Makrobim Bilgisayar Kursu ile Online Eğitim almaya hemen başlayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak online eğitim sitemize girebilir ve istediğiniz eğitime katılabilirsiniz.

ONLINE EĞİTİM PORTALI

Online Eğitimlerimiz

Online eğitimlerimiz, bilgisayar derslerinin uygulamalı olarak pekiştirilmesine destek vermek amacı ile hazırlanmaktadır. Eğitim takvimi, mail grubumuza üye olan kişilere, eğitim öncesinde duyurulmaktadır

  • Eğitim takviminde belirtilen gün ve saatte, siz de bilgisayarlarınızdan sayfamıza girerek, eğitimi online dinleyebilir, sorularınızı sorabilirsiniz.
  • Eğitim takviminden haberdar olmak ve Makrobim Bilgisayar pratik bilgiler e-posta grubumuza kayıt olmak için aşağıda yer alan “Mail grubu kayıt” düğmesine tıklayabilirsiniz.
Mail Grubu Kayıt

istanbul makrobim

Online Eğitimler

Eğitimi izleyemediğiniz durumlarda,yayınlanmış derslerin videolarına Makrobim Bilgisayar’ın youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

bilgisayar kursu online

Neden Makrobim Bilgisayar

  • Uzman Eğitimciler
  • Öğretme garantisi
  • Ödeme kolaylıkları
  • Son teknoloji bilgisayarlar
  • Uygun Fiyat

makrobim bilgisayar pratik bilgiler

Mesleki Kurslar

Mesleğe yönelik bilgisayar programlarını detaylı bir şekilde yüz yüze öğrenmek isterseniz, sizleri uygun fiyatlardan oluşan gruplarımıza davet ediyoruz.

vray dersleri

 

Makrobim Bilgiayar Uygun fiyat garantisi

Bizi tercih edin paranız cebinizde kalsın

Makrobim Bilgisayar Kursunun yüz yüze eğitimleri  Konya’da, online eğitimleri tüm Türkiyede verilmektedir.  Konya Makrobim Bilgisayar Kursu Zafer meydanı ince minare müzesi hizasında yer alan ofisinde eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Makrobim Bilgisayar olarak başka şubemiz bulunmamaktadır.

Facebook Makrobim sayfamızı, Youtube Makrobim kanallarımızı takip ederek, sizin için hazırladığımız videolardan faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

ileri excel kursu konya

ileri excel derleri konya, Makrobim Bilgisayar Kursu Konya örnek olarak en iyi ve en uygun fiyatla ileri excel eğitimleri vermektedir. Kony’da eğitim garantili office programları öğretilmektedir. İleri excel kurslarımız her ay başlamaktadır. Bu kurs içeriğinde, vlookup, düşeyara, pivot, tablo oluşturma, formüller, iç içe fonksiyonlar, grafikler gösterilmektedir.
En eski ve en iyi bilgisayar kursu olan Makrobim Bilgisayar da ileri excel kursu MEB onaylı sertifika verilmektedir. Öğretme garantili olan ileri excel eğitimlerimizi kaçırmayın. İleri excel eğitimlerimiz konya da , temel, orta ve ileri seviye ecel eğitimini kapsar. Videolu ders anlatımı ileri excel kursu Konya da çekilmiştir.Makrobim Bilgisayar Kursu eğitimlerimiz uygulamalıdır. İleri excel kursu konya bölgesindedir. ileri excel kursu online olarak verilmektedir, az kişilik sınıflardan oluşmaktadır. 
İleri excel kursu sonunda, MEB onaylı sertifika Konya da verilmektedir. İleri excel kursuna kayıt olmak için Makrobim Bilgisayar Kursu Konya yı arayın. İleri excel kursu ve daha fazlası Makrobim Bilgisayar Kursunda. Excel Kursu Makrobim den alınır.