Makrobim Bilgisayar  Online Eğitimler

Bu sayfa,  Makrobim Bilgisayar Kursu tarafından, öğrendiklerini uygulamalar ile pekiştirmek ve eksiklerini tamamlamak isteyen kişiler ve kursiyerlerimiz için oluşturulmuştur

Online Eğitimlerimiz

Online eğitimlerimiz, bilgisayar derslerinin uygulamalı olarak pekiştirilmesine destek vermek amacı ile hazırlanmaktadır. Eğitim takvimi, mail grubumuza üye olan kişilere, eğitim öncesinde duyurulmaktadır

  • Eğitim takviminde belirtilen gün ve saatte, siz de bilgisayarlarınızdan sayfamıza girerek, eğitimi online dinleyebilir, sorularınızı sorabilirsiniz.
  • Eğitim takviminden haberdar olmak ve Makrobim Bilgisayar pratik bilgiler e-posta grubumuza kayıt olmak için aşağıda yer alan “Mail grubu kayıt” düğmesine tıklayabilirsiniz.
Mail Grubu Kayıt

istanbul makrobim

Online Eğitimler

Eğitimi izleyemediğiniz durumlarda,yayınlanmış derslerin videolarına Makrobim Bilgisayar’ın youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

bilgisayar kursu online

Neden Makrobim Bilgisayar

  • Uzman Eğitimciler
  • Öğretme garantisi
  • Ödeme kolaylıkları
  • Son teknoloji bilgisayarlar
  • Uygun Fiyat

makrobim bilgisayar pratik bilgiler

Mesleki Kurslar

Mesleğe yönelik bilgisayar programlarını detaylı bir şekilde yüz yüze öğrenmek isterseniz, sizleri uygun fiyatlardan oluşan gruplarımıza davet ediyoruz.

vray dersleri

 

Makrobim Bilgiayar Uygun fiyat garantisi

Bizi tercih edin paranız cebinizde kalsın

Makrobim Bilgisayar Kursunun yüz yüze eğitimleri  Konya’da, online eğitimleri tüm Türkiyede verilmektedir.  Konya Makrobim Bilgisayar Kursu Zafer meydanı ince minare müzesi hizasında yer alan ofisinde eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Makrobim Bilgisayar olarak başka şubemiz bulunmamaktadır.

Facebook Makrobim sayfamızı, Youtube Makrobim kanallarımızı takip ederek, sizin için hazırladığımız videolardan faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaşın