Konya 3D Studio Max Kursu

3d Studio Max Kursu, yaygın söyleniş tarzı  ile 3ds max kursu hakkında bilmek istediklerinizi bu yazıda yazmaya çalıştık. 3ds max kursu etkili öğrenme, kimler katılabilir, yardımcı programlar, fiyatı ve fiyat aralığı, sertifikası hakkında bilmek istediklerinizin hepsi bu içerikte saklı.

3d Max, Autodesk firmasına ait bir çizim ve animasyon programıdır. Bu nedenle, çizgi film karakterleri tasarlayabilir, patlama, cam kırılması gibi efektler oluşturabilir, su, rüzgar, yağmur, kar gibi doğal animasyonları çalışmanıza ekleyebilirsiniz.

3d max programı, özellikle ülkemizde mimarlar ve tasarımcılar tarafından daha çok kullanılmaktadır. Oluşturduğunuz çizimlerinize gerçeklik kazandırmak ve profesyonel olarak sunmak isteyenler, 3d max programının görsel kalitesinden faydalanmaktadır.

3d studio max kursu konya

3d max programı. oyun sahnelerinin oluşturulmasında da kullanılan bir programdır.

3d max kurslarında, karakter animasyonu ve mimari görselleştirme ayrı bölümlerdir. Mimari tasarımlar yapmak isteyenler veya çalışmalarına, görsellik kazandırmak isteyenler 3d max programının geniş yelpazesinden faydalanmaktadır.

3d Studio Max Kursuna Kimler Katılabilir?

3d Studio Max kursuna diğer adıyla 3D Max kursuna tasarımcılar, mobilyacılar, mimarlar, iç mimarlar, grafikerler, reklam videosu oluşturanlar, öğrenciler ve bu konuda kendini geliştirmek isteyenler katılabilir

3D Max Kursuna Görselleştirme İçin Katılmak

3D Max kursuna görselleştirme için katılmak isteyenler, hem modellemeyi hem de görselleştirmeyi 3D Max programında yapmayı öğrenebilecekleri gibi başka programlarda  (sketchup, Rhino, Revit, Autocad gibi) modelledikleri çalışmaları 3D Max ortamında getirerek, 3d max programının malzeme kaplama, ışıklandırma, render, kamera animasyonu özelliklerinden de faydalanabilirler.

3D Max Kursu Sonunda Sertifika Veriliyor mu?

3D Max kursu sonunda başarılı olan kişiler, sertifika almaya hak kazanırlar. Eğitim sonunda proje ödevi verilmektedir. Bu ödevi, istenildiği şekilde tamamlayan katılımcılar kursu tamamladıklarına dair belgelerini almaya hak kazanırlar.

3D Studio Max Kursu Yardımcı Programlar

3D Studio Max programına destek olan yardımcı programlar, sonucu profesyonelleştirir. Bu programlar Vray ve Photoshop programlardır.

Vray programı, 3d Max programının içerisine kurulmaktadır. Kurulduğunu, standar primitives yazısını yanındaki oktan açtığınız zaman vray objelerin olduğu Vray başlığını gördüğünüz zaman anlarsınız.

Photohop programı, render kalitesini ve detayları ayarlamak için kullandığımız son işlem programdır. Render, çalışmalarınızın resim haline verilen isimdir.

3D Studio Max Kursu Fiyatları

3D Studio Max kursu fiyatları, her bir kurumda ayrı ücretlendirilir.  3d max kursu fiyat aralığı, kurumların verdiği saat sayısı, içerik, kurum mekanına göre değişiklik gösterebilmektedir.

3d max eğitimine tek kişi veya grup olarak katılmak bile fiyatı etkileyebilir.

3d max kursları genelde eğitimlerine vray ve photoshop eğitimlerini de eklemiştir. Genelde fiyat bu paket eğitim üzerinden belirlenmektedir.

3d max kursu fiyat aralığı piyasada 400 lira ile 6500 lira arasında değişmektedir. Bu kadar değişimin neden kaynaklandığını öğrencilerimiz de bize sormaktadır. Eğitim süresi, kalitesi, mekan yeri, oluşturulan sınıf için katılan kişi sayısı bile fiyatı etkileyebilmektedir.

Makrobim Bilgisayar Kursu olarak, az kişilik sınıflarda, son teknoloji bilgisayarlarda, öğretme garantili eğitimleri uygun fiyat aralığında 3d Max & Vray & Photoshop paketi şeklinde vermekteyiz.

Bilgiye, ilerlemeye, öğrenmeye, profeyonelliğe hazır herkesi 3d max kursuna ve diğer eğitimlerimize bekliyoruz