İleri Excel Kursu Makrobim tarafından özenle hazırlanmış olup temelde, genel kullanım bilgisine sahip olan katılımcıların, hem formüller hem de veri analizi araçları ile raporlama becerilerini geliştirmek, daha anlaşılır ve güvenli belgeler oluşturmaları adına tasarlanmış bir eğitimdir.

İleri Excel Kursu, belirli düzey Microsoft Office Excel bilgisine sahip olan kişilere özellikle iş hayatlarında karşılaşabilecekleri problemlerin çözümünde etkin bir çözüm olanağı sunmaktadır. Genel anlamıyla bazı Excel bilgilerine sahip olmanın yaratacağı kolaylık sayesinde ileri Excel kursu başarıyla tamamlanmaktadır.

İleri Excel Kursu sayesinde katılımcıların zaman kaybederek yaptığı hesaplamaları hızla yapabilecek hale gelmeleri sağlanacaktır. Aynı zamanda kurs katılımcıları formül, veri analizi aracı gibi unsurlarla gidilebilmesi için gerekli deneyim kazandırılacaktır.

Makrobim Bilgisayar kursu eğitimlerimiz arasında ileri Excel kursu oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. İleri Excel kursu günlük hayatımızda Excel programı ile sıklıkla kullandığımız, uygulamalı olarak pekiştiriyor ve tüm eksik olduğunuzu düşündüğünüz konular hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Bireyin kişisel gelişimi ve kariyer planlamalarına paralel olarak büyük bir etki yaratan

ileri Excel kursu, oldukça faydalı bir eğitim olarak bilinmektedir. Excel kursu ile hayalinizde olan tüm hesaplama ve diğer işlerinizi kolaylaştıracak adımları uygulamalı olarak en iyi şekilde öğretmek amaçlanmaktadır. Excel kursu iyi bir eğitim süreci olarak tanımlanmaktadır.

Excel kursu sayesinde katılımcıların başka bir çalışandan gelen dosyalara rahatlıkla adapte olabilmesi ve dosyayı hiçbir bilgiye gerek kalmaksızın kullanabilmesi için gerekli araçlar aktarılacaktır. İleri düzey Excel kursunun eğitim sürecinde Excel’in hali hazırda kullanılmakta olan ve işleri kolaylaştıran birçok veri analizi aracı örneklerle aktarılacaktır.

İleri excel kursu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Excel Kursu

Makrobim genelde belirli düzey  Microsoft Office Excel bilgisine sahip olan kişilere özellikle iş hayatlarında karşılaşabilecekleri problemlerin çözümünde etkin bir çözüm bulmaktır. Kişilerin iş yaşamına büyük bir etki yaratan bu tür bilgisayar kursları oldukça faydalıdır. Makrobim bünyesinde verilen Microsoft Office Excel Eğitimi sayesinde kişiler, çalışmalarını bir veri tabanı mantığı çerçevesinde ele alıp, MS Excel çalışma dosyalarını ona göre düzenleyeceklerdir.

Makrobim tarafından verilen tüm eğitimlerde olduğu gibi İleri Excel Dersleri, sadece birtakım formüllerin ve Excel’in anlatılması şeklinde olmayacak olup etkin bir Excel çalışma ortamının nasıl yaratılabileceğine odaklanacaktır. Katılımcılar eğitim sonrasında donanımlı bir bilgiye sahip olacaktır. Excel bilginiz ile işlemleri çok daha kısa ve verimli olarak tamamlamanız iş hayatında verimli çalışmayı beraberinde getirecektir. Bir işi yaparken profesyonel olmak işveren açısından da tercih sebebidir.

Makrobim bünyesinde verilen ileri düzey Excel kursu ile kursiyerlere profesyonel bilgiler, profesyonel eğitimlerle birlikte verilmektedir. Makrobim eğitmenleri ve eğitim derslerini en iyi şekilde hazırlayarak, en kısa sürede en etkili bilgi alınması sağlanır. Makrobim bünyesinde uygulamalı olarak verilen ileri Excel kursu sonunda kursiyerlerimiz sertifika alarak Excel üzerinde belgeli olarak çalışmaya başlayabilirler.

İleri Excel eğitimi, Excel konusunda deneyim kazanmış ve programı en ince ayrıntısına kadar bilen eğitmenler tarafından hassasiyetle verilmektedir. Uygulamalı olarak verilen ileri Excel kursu sonrasında kişiler Excel becerilerinin geliştirirken aynı zamanda etkileyici ve donanımlı Excel çalışmaları yapabilirler. Özellikle belirtmek gerekir ki, Makrobim bünyesinde eğitime katılan kişiler kendilerine verilen verileri kullanarak şirket raporu oluşturma becerisi kazanırlar.

Kursiyerler eğitimlerini en ince ayrıntısına kadar özenle ve dikkatle alarak ileriye yönelik yatırımlar kazanmaktadır. Kişisel gelişim, iş dünyası ve kariyer planları arasına ileri Excel bilgisini eklemek oldukça önemli bir özelliktir. Kursiyerler ileri düzey Excel kursu sayesinde web sayfalarından veri çekmeyi ve bu verileri kullanmayı detaylı bir şekilde öğrenmektedir.

Eğitim süresi boyunca anlatılan tüm konu başlıklarına Makrobim sayesinde ulaşabilir, en iyi eğitime en iyi eğitmenler ile sahip olabilirsiniz.

ileri excel kursu

Online Excel Kursu

İleri Excel kursu her koşulda ve her kişiye özel olarak farklı koşullarda tanımlanabilir. Günümüz dünyasında her şeyin sanal sürece dahil edilmesiyle kurslar ve eğitimlerde online sürece dahil edilmiştir.

Online Excel kursu ile rahat bir konfor eşliğinde eğitimlere dâhil olabilir, yüz yüze alınan eğitimden alınan faydayı sağlayabilirsiniz. Online Excel kursu ile eğitime katılan kursiyerler, konu başlıklarında belirtilen tüm konuları yüz yüze eğitimde olduğu gibi öğrenirler ve uygulamaya başlarlar.

Makrobim ileri düzey Excel kursu eğitimlerini Youtube kanalı vasıtasıyla kursiyerlere tekrar izleme şansını vermektedir. Kursiyerler Youtube kanalı vasıtasıyla ders videolarını takip ederek öğrendikleri konuları tekrar etme imkânı bulabilirler.

İleri Excel kursu sayesinde kişiler istedikleri kariyer pozisyonlarına daha rahat ulaşabilir ve her koşulda geçerli olan  Excel bilgilerine sahip olabilir. Excel kursu sayesinde kursiyerler Excel bilgilerini ileri seviyeye taşıyacak konulara hâklim olmanın yanı sıra Excel ile alakalı ipuçları, püf noktalar ve fikirlere de sahip olabilir. Excel kursu ile profesyonel Excel becerisi kazanmak Makrobim sayesinde mümkündür.

Workshop uygulamalı olarak düzenlediğimiz ileri Excel kursuna Excel kullanabilecekleri kariyer hedefleri olan kişiler katılım sağlayabilir, workshoplar ile katılımcılar, ham veriler kullanarak şirket raporları oluşturacak, analiz edecek, görsellik kazandıracak, yönetim paneli oluşturacak, senaryoları kullanarak geleceğe yönelik plan hazırlayacak, web sayfalarından güncel veriler çekebilecek, şirketi hedeflerine yönlendiren görsel analizler oluşturabilirler.

Tüm detayları incelediğimiz zaman ileri Excel eğitimi kişilerin odak noktası haline gelmiştir. Her fırsatta ve her koşulda ihtiyacınız olan en kaliteli eğitim sürecine dâhil olmak için Makrobim bünyesinde ki kurslara katılım sağlayabilirsiniz.

İleri Excel Eğitimi

 

Temel Excel bilgisine sahip olup bu bilginin yeterli olmadığını düşünen kişiler, ileri Excel eğitimi sayesinde profesyonelliğe sahip olabilmektedir. İleri Excel Kursu’nda her detay ince ince anlatılarak kariyer hedefleri doğrultusunda hedefler belirlenmektedir. Excel anlatımlarının yanı sıra uygulamalı workshop çalışmaları bilgilerin pekiştirilmesi sağlanır.

Online Excel kursu öğrenmenin en kolay yolu kaliteli ve profesyonel şekilde verilen eğitimleri bünyesinde barındırmaktadır. Makrobim bünyesinde tecrübeli eğitmenler ile verilen online Excel kursu sayesinde programlar eksiksiz ve kusursuz şekilde ilerlemektedir. Gene olarak baktığımızda Excel Programı bir başı ya da sonu olmayan çok derin ve oldukça kapsamlı bir işleve sahip olan algoritmalar toplamıdır.

İş yerlerinde müşteri takipleri, raporlama ve kayıt gibi aşamaları yürütmek için Excel ileri düzey kursu oldukça faydalı olacaktır. İşverenler iş yerinde çalışmayı hedefleyen kişilerin çok iyi bir Excel bilgisinin olmasına çok dikkat etmektedir.

İleri Excel kursu ile hedeflenen kişinin Excel bilgisini en üst düzeye çıkarması ve işlerinde verim kazanmasıdır. İleri Excel Eğitimi, Makrobim tarafından online eğitim sayesinde kolaylıkla öğrenilebilir.

İleri düzey Excel eğitimi sayesinde kariyerinize ekstra katkı sağlayabilir, iş hayatında öne çıkabilirsiniz. Kariyeriniz için alacağınız her bir eğitim, başarınıza yatırım olacak ve rakiplerinizin arasından seçilme şansını yakalayacaksınız. Makrobim ileri Excel kursu sayesinde evinizde, iş yerinizde ya da dilediğiniz herhangi bir yerde internet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

İleri Excel Kursu Konu Başlıkları

 

Genel itibariyle Excel programı bilgisine sahip olan fakat detaylı bilgiye ihtiyacı olan kişiler ileri Excel kursuna kayıt yaptırabilirler. İleri Excel kursu ile profesyonel bilgi hedefi olan kişiler için düzenlediğimiz İleri Excel Kursu’nda programa dair pek çok konu ders olarak anlatılır.

Makrobim bünyesinde verilen Excel eğitimlerinin yanı sıra uygulamalı workshop çalışmaları ile edinilen bilgilerin pekiştirilmesi sağlanır. İleri Excel kursu ile bazı konu başlıkları altında eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz.

İleri Excel kursu başlıkları şu şekildedir;

 • Veri Yönetimi
 • Verilerin etkin şekilde kullanımı ve paylaşımı için uygun şekilde bir araya getirilmesi
 • Ad yöneticisi ile doğru ve sağlam modeller oluşturmak
 • Profesyonel raporlar oluşturmak
 • Mükemmel görsellikte grafikler ile çalışmak
 • Verileri yerleştirerek sonuçları değişik raporlar ile analiz etmek
 • Uzmanların değişkenleri ile çalışarak Excel bilgilerini deneyimlemeyi sağlayan bir yönetim panosu (dashboard) hazırlamak
 • Düşeyara gibi formüller ile değer bulma, tablolar oluşturma
 • İç içe fonksiyonların kullanımı
 • Senaryo kullanımı ve durum çözümleme yardımcıları ile gelecek stratejileri geliştirme
 • Web sayfalarından veri çekme
 • Temel makro kaydetme
 • İş hayatı uygulamalarına yönelik eğitim atölyesi (workshop)

İleri Excel kursu sayesinde insanlar kariyerine muazzam bir şekilde yön vererek, işverenleri deneyim ve bilgi açısından büyük oranda etkileyebilir. Bilmemiz gerekir ki Excel öğrenmenin en kolay yolu kaliteli ve profesyonel şekilde verilen Excel kursuna katılmaktan geçer.

Excel kursu arayışında olan tüm adaylar için Makrobim bünyesinde verilen eğitimler oldukça faydalı ve isabetli olacaktır. Makrobim olarak bizleri tercih eden tüm bireyler Excel kursu programına en iyi şartlarda ve en iyi eğitmenler eşliğinde katılabilir. Tecrübe ve deneyim noktasında Makrobim olarak yüksek performansa sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Microsoft excel microsoft excel