Uzaktan Eğitim

Bizim İşimiz

Dijital dönüşüm çağı başladı. Uzaktan eğitimler, her mekanda, her saatte ulaşılabilir ve özel fırsatlar yarattığı için daha çok tercih edilmeye başladı. Bilgiye erişmek, teknolojiyi üst seviyede kullanmak  için gereken koşullar, sınırlar azaldı.

Uzaktan eğitimlerimiz ile bilgi eksiğinizi kapatabilir, kısa zamanda kurslarınızı tamamlayarak istediğiniz hayata başlayabilirsiniz. Ücretsiz ve ücretli dersler ile istediğiniz zaman ve mekanda kendinizi geliştirin ve yenileyin.

İsterseniz hemen şimdi BURADAN giriş yaparak ücretsiz dersleri öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Bireysel Tercihler

Kişiye

Özel

Kurumsal Gruplar

Business

Class

Mesleki Eğitimler

Paket

Programlar

Kurs Listesi

Mesleki becerilerinizi geliştirmek için size mesleki eğitim paketleri hazırladık. Bu paketlerden mesleğe yönelik eğitim programlarını uygun ücretlere öğrenebileceğiniz gibi kendiniz de ders akışınızı belirleyebilirsiniz.

ileri excel kursu

İleri Excel

Kurs Ön Bilgi
işletmenlik kursu

İşletmenlik

Kurs Ön Bilgi
ön muhasebe kursu

Ön Muhasebe

Kurs Ön Bilgi

Eğitim videolarımızı anlık takip etmek ve online derslerinizi özet olarak hatırlamak için Makrobim Youtube kanalını takip edebilirsiniz.

Online bilgisayar kursumuz ile eğitim alarak zaman ve mekan sınırlaması olmadan teknolojiyi takip edin.

Online Bilgisayar Kursu Konya ile fark yaratın. Hayatımızın her alanında online eğitimler karşımıza çıkıyor. Sizde kayıt yapın interaktif canlı online eğitimlerimizden faydalanın. Daha çok bilgi için sayfa detaylarını Online Bilgisayar Kursu Konya hakkında kısmından inceleyebilirsiniz.