3d Max Kursu

Uygulamalı 3d max kursu, Makrobim Bilgisayar Kursu’nda  iç mekan dış mekan tasarımları, mobilya tasarımlarını kapsayan bir kurstur. Uygulama mükemmeli oluşturur. Mükemmel şekilde bir programı öğrenmek istiyorsanız, eğitimin uygulamalı olması önemlidir. 3d max kursunda, interaktif karşılıklı eğitim, az kişilik sınıf, örnek mimari tasarımlar üzerinde çalışmak, öğrenmeyi zevkli kılar.

3d studio max kursu /  3d max kursunu ne şekilde öğrenirseniz öğrenin, eğitimi eğlenceli kılmak için zevk aldığınız uygulamalar üzerinde ilerleyin. Öğrenmek, insana iyi gelir. Ve en iyi öğrenme uygulama ile sağlanır.

3d max kursu, karakter animasyonu ve mimari görselleştirme üzerine ayrılmaktadır. Karakter animasyonu bölümünde iskelet sistemleri,  eklem yerleri belirlenir. Ve animasyona yönelik bir kurstur.

Siz 3d max kursuna, mimari görselleştirme için katılmak istiyorsanız, yazıldığınız kursa mimari görselleştirme bölümüne yazılmak istediğinizi belirtmeniz gerekir.

3d max kursunun ileri seviyesini soran öğrencilerimiz de oluyor. 3d max eğitimleri vray ve photoshop olmadan istenilen sonuca ulaştırmıyor. Eğer kendinizi yetersiz hissediyorsanız, ya da yaptığınız çizimler size yeterince kaliteli gelmiyorsa, kendinizi vray ve photoshop konusunda biraz daha ilerletmeniz gerekir.

Uygulama ve tekrar öğrenmeyi pekiştirir. Farklı insanlar, farklı bilgiler ile katkı sağlar. Youtube kanallarından sürekli uygulama videoları izleyerek, farklı yöntemleri uygulamalı olarak izleyebilirsiniz. Makrobim Bilgisayar Kursu’nun youtube kanalından da uygulamalı videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Sürekli tekrar yaparak, bilginizi en üst seviyeye çıkarın. Profesyonel olun.

FARK YARAT

3d Max Kursu

GELECEK Burada, MAKROBİM Bilgisayar