Photoshop kursu, öğrenmenizde yarar olan photoshop programını detaylı bir şekilde öğreten eğitimleri içermektedir. Photoshop kursu ile temel ve ileri düzeyde neler yapabileceğinizi öğrenebilir, iş hayatınıza katkı sağlayabilirsiniz.

İş dünyasında Photoshop programının temel düzeyde kullanımı adaylardan beklenen bir performanstır. Kariyer planlarında ve gelecek hedeflerine mutlaka photoshop programını öğrenmek eklenmelidir.

Photoshop kursu ile sosyal medyada tasarım yapabilme, fotoğrafları istenildiği gibi düzenleme gibi birçok özelliğe sahip olabilirsiniz. Makrobim bünyesinde yer alan photoshop kursu, bireyleri profesyonel konuma getirecek eğitim içeriklerini bünyesinde barındırır.

Makrobim Bilgisayar kursu, kursiyerlerin Photoshop programını en etkin şekilde kullanmalarını sağlar.  Photoshop kursu ile birlikte özellikle grafik tasarım, fotoğrafçılık ve sosyal medya alanında kariyer planları yapabilirsiniz. Photoshop programını öğrenmek her meslek dalı için öne çıkarıcı bir beceri içerir. Gelişen teknoloji ile beraber her şeyin telefon ve bilgisayar üzerinden olması photoshop gibi programların önemini arttırmıştır.

Sosyal medyada fotoğraf paylaşırken bile photoshop gibi programlarla içerikleri zenginleştirebilirsiniz. Makrobim bünyesinde yer alan photoshop kursu, tasarım ve fotoğrafçılık alanında hobi ya da profesyonel olarak ilgilenenlerin ilk başvurduğu programdır.

Photoshop kursu ile kısa bir süre içinde bakış açınızı program içinde uygulayabilirsiniz. Görselliğin egemenliğinin olduğu, fotoğrafların, videoların sıkça kullanıldığı bu çağda photoshop programına hâkim olmak bir yandan gelir kaynağı bile yaratabilir. Online photoshop kursu ile kazandığınız düzenleme ve tasarım bilgileri, her alanda gelişmenizi sağlarken iş hayatında istenen bir beceriyi de edinmenize ön ayak olur.

Ayrıca belirtmek gerekir ki 3ds max kursu alan kursiyerlere Photoshop ve vray programları ücretsiz olarak verilmektedir.

Photoshop Eğitimi

 

Photoshop eğitimi özellikle son yıllarda birçok bireyin başvurduğu bir eğitim sürecidir. Fotoğraf düzenleme, sosyal medya post tasarımı ve daha birçok bilgiyi photoshop eğitimi sayesinde öğrenebilirsiniz

Photoshop kursu online veya yüz yüze şeklinde uygulanmaktadır. Makrobim Bilgisayar Kursu bünyesinde yer alan eğitim içeriklerine göz gezdirerek eğitim hakkında detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Photoshop uygulamasını illa iş hayatında kullanmak için değil, hobi amaçlı ya da profesyonel bir yetkinlik amacıyla da öğrenmek isteyebilirsiniz.

Bireyin photoshop eğitimi alırken amacı ne olursa olsun muhakkak fayda sağlayacaktır. Makrobim Bilgisayar Kursu aracılığıyla alınan eğitim, iş hayatınızda photoshop programını etkin olarak kullanabilme ya da kendinizi farklı bir alanda geliştirme yoluyla kendisini gösterebilir.

Photoshop kursu, dijitalleşmenin hızlandığı bir dönem içinde kursiyerlere popüler ve nitelikli bir beceri sunuyor. Makrobim bünyesinde alacağınız kurs, Photoshop programına aşinalık düzeyinizi arttırırken benzer tasarım ve fotoğrafçılık programlarına geçişinizi de kolaylaştırıyor.

Belirtmek gerekir ki Adobe programlarının benzer ara yüz tasarımları için öncelikle Photoshop programını öğrenmeniz tavsiye edilir. Tasarım ve fotoğraf için uygun araçları bulundurması ve düzenli kullanılmasıyla kolay öğrenilmesi, Photoshop programını öğrenmeyi gerekli kılıyor.

Online photoshop kursu ile her mekândan eğitime bağlanabilir, rahatlıkla içeriklere erişim sağlayabilirsiniz. Makrobim aracılığıyla sunulan tüm eğitimlerde asıl amaç kursiyerlerin rahat ve sakin bir sürece dahil olmasıdır. Makrobim Bilgisayar Kursu ile kaliteli ve nitelikli bir kurs süreci geçirerek, fotoğrafın özelliğine göre nasıl bir düzenleme yapmalı ve temel düzeyde tasarım nasıl yapılır bunları detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Photoshop kursu öncesi ciddi bir araştırma yaparak en kaliteli ve en güvenilir bilgisayar kursu tercih edilmelidir. Piyasada birçok kurs seçeneği bulunmasına rağmen alınan verim yüksek olması kurs detaylarına bağlıdır. Makrobim, tüm kursiyerlerine eğitimi en iyi şekilde vererek ezbere değil öğrenmeye dayalı bir süreç tanımlamaktadır. Kursiyerin ilgi ve alakasına paralel olarak eğitim sonunda büyük başarılara imza atılmaktadır.

Adobe Photoshop Kursu

Adobe Photoshop Kursu ders içeriği oldukça önemlidir. Kursiyerler eğitim almadan önce ders içeriğini detaylı bir şekilde analiz etmelidir. Photoshop öğrenme niyetinde olanlar içeriğin yanında eğitim materyalleri, kursiyerin uygulamaya yönelik heveslendirilmesi ve eğitmenin donanımlı ve ilgili olması koşullarını da detaylı bir şekilde incelemelidir.

Makrobim bünyesinde yer alan tüm eğitmenler alanında ileri düzey bilgi sahibidir. Photoshop kursunu verimli ve kaliteli hâle getiren çoğu kez eğitmenlerin donanım seviyesi ve bilgi aktarımı oluyor. Makrobim eğitmen noktasında oldukça profesyonel bir kadroya sahiptir.

Online photoshop kursunda ders içeriği eğitmen kadrosuna bağlı olarak özenle hazırlanıyor ve kursiyerlerin kısa sürede temel bilgileri uygulamalarına olanak sağlıyor.

Photoshop kursu içeriği temelde fotoğraf ve tasarımın temel ilkeleri ışığında nasıl düzenleme ve tasarım yapılacağını anlatan doküman, canlı ders ve uygulamalardan oluşuyor. Makrobim bünyesinde alınan photoshop eğitimi sonunda başarılı olunması durumunda sertifika alacağınızı da belirtmek gerekir.

Makrobim Bilgisayar Kursu eğitimleri mimari görselleştirmede eksiklerini gidermek isteyenler, peyzaj modelleme ve düzenleme çalışmaları yapanlar, resim efektleri oluşturmak isteyenler için ayrı gruplar halinde verilmektedir.

Kursiyerlerin her konuda yetkinliğini arttıran ve yeni bilgiler edinmeye imkân veren kursun ders içeriği de aşağıda yer almaktadır.

 • Photoshop Arayüz tanıtımı
 • Adobe Photoshop kullanımı
 • Photoshop içindeki araçlar ve menü kullanımı
 • Fotoğraf ve Photoshop araçları (dosya açma, kaydetme)
 • Photoshop seçim araçları ve katman kullanımı
 • Tasarım için gerekli şablonlar, seçimler ve araçlar
 • Renklendirme, boyama ve maskeleme teknikleri
 • Renkli fotoğraf düzenleme
 • Siyah- beyaz fotoğraf düzenleme
 • İstenmeyen objeyi silme veya renk değiştirme
 • Photoshop kısa yolları

Günümüz dünyasında fotoğrafçılık, sosyal medya uzmanlığı ve grafik tasarım alanlarında meslek sahibi olanlar ve olmak isteyenlerin Photoshop programını bilmesi zorunludur.

Sanal dünyanın daha yoğun bir şekilde hayatımıza girdiği şu zamanlarda görsellik oldukça ön plandadır. Fotoğrafların kaliteli görünmesi ve yapılan tasarımların göz alıcı olması günümüz endişelerindendir. Photoshop eğitimini almış olmak, size ek fayda sunar ve tercih edilmenizi de kolaylaştırır.

Makrobim Photoshop kursu sonrasında fotoğraflarınızı istediğiniz düzeyde şekillendirmek, çeşitli tasarımlar yapabilmek, mesleğinizde sosyal medya için post yayınlamak gibi birçok işleve sahip olacaksınız. Fotoğrafçılık gibi mesleklerde yapacağınız fotoğraf düzenleme teknikleri hem müşteriyi memnun eder hem de alanınızda sizi tanınır kılar. Sosyal medya uzmanları da düzenleme yaptığını fotoğrafları çeşitli sosyal paylaşım sitelerine ekleyebilir ve takdir toplayabilir. Sosyal medya yönetiminde görseller ve metinler oldukça büyük bir önem taşır. Tüm örneklerden hareketle birçok meslek artık photoshop programı esaslı bir çalışma sergilemektedir.

Konya Bilgisayar Kursu için iletişime geçebilirsiniz.

photoshop-kursu

Photoshop Kursları

 

Photoshop kursları yaratıcılık ve yetkinlik alanında olumlu dönüşleri bünyesinde barındırmaktadır. Tasarım yapmak, detaylı fotoğraf düzenlemek gibi birçok yetkinliğe Makrobim Bilgisayar Kursu aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Bireyler temel düzeyde tasarım için gerekli şablon, araç ve seçimleri bilerek grafik tasarıma başlayabilir. Makrobim Photoshop kursu ile kendi tasarımlarınızı yapmak ve geliştirmek dışında iş alanınız için de programı etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından yapılan gönderi tasarımı, fotoğraf düzenleme, marka için logo, broşür, katalog gibi birçok tasarım araçlarına yönelik yaratıcılığınızı photoshop eğitimi sonrasında gösterebilirsiniz.

Photoshop kursu fiyatları da en az kurslar kadar araştırılan bir konudur. Her birey eğitim için belli bir bütçe ayırarak hareket etmektedir. Kurs fiyatları hakkında net bir bilgi vermek oldukça yanıltıcı olacaktır. Photoshop kursunun içeriği, süresi ve eğitimi hangi kurstan alacağınız tüm fiyatlandırmaları değiştirecektir.

Photoshop kursu fiyatları ve eğitim kalitesi noktasında bir tavsiye niteliğinde olan Makrobim Bilgisayar Kursu, her kursiyerin bütçesine uygun fiyatlandırmalar uygulamaktadır. Eğitimi kaliteli almanın yanı sıra bütçe olarak zorlamayan rakamlar, Makrobim Bilgisayar Kursu sayesinde mümkündür.

Her eğitimin, alışverişin, sanatın online sürece geçtiği şu dönemlerde online photoshop eğitimi de sıkça tercih edilmektedir. Makrobim Bilgisayar Kursu olarak online süreçlerde de oldukça kaliteli eğitim vererek kursiyerleri başarıya ulaştırmaktayız. Evde, işte, tatilde hayatın her alanında alabileceğiniz online photoshop eğitimi büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Online Photoshop kursu sonunda, fotoğraf düzenleme, tasarım yapabilme, sosyal medya gönderisi oluşturma ve baskı işlemini iyi bir şekilde öğreneceksiniz. Kurs süresinde alacağınız eğitimlere paralel olarak düzenleme ve tasarım yapabileceksiniz. Kariyer kapılarını aralayan photoshop eğitimi, özgeçmiş tasarlarken de büyük fayda sağlayacaktır.

Makrobim Bilgisayar Kursu birçok bilgisayar programının eğitimini profesyonel bir şekilde veren donanımlı bir kurumdur. İleri Excel Kursu, Autocad Kursu, 3ds max Kursu, Vray Kursu, Solidworks Kursu, İşletmenlik Kursu ve Photoshop Kursu gibi birçok eğitimi bünyesinde barındırarak, kursiyerlere mesleki anlamda ileri düzey fayda sağlamaktadır. Eğitim kadrosunun kaliteli ve profesyonel olması eğiti sürecinde ve sonunda kursiyerlerin başarısını doğrudan etkilemektedir.

Online photoshop kursu noktasında da Makrobim oldukça önemli bir kurumdur. Ayrı gruplar halinde verilen eğitim de başarı oranı da oldukça yüksektir. Makrobim Bilgisayar Kursu eğitimlerine ve detaylı bilgiye ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Photoshop Kursu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.